Planujesz montaż płyt poliwęglanowych? Musisz pamiętać, aby przed rozpoczęciem pracy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria montażowe. W tej kategorii znajdziesz taśmy do poliwęglanu, które zapewnią płytom ochronę przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Sięgnij po sprawdzone, wysokiej jakości produkty już dziś. Zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy i przekonaj się, dlaczego warto zaufać PlexArt – zapraszamy.

PŁYTA Z PLEXI BEZBARWNA 1,5 MM – 205X305 CM

68,81 zł brutto/szt.

  • SZEROKOŚĆ TAŚMY: 25 MM
  • GRUBOŚĆ PŁYTY: 4-10 MM

PŁYTA Z PLEXI BEZBARWNA 1,5 MM – 205X305 CM

87,48 zł brutto/szt.

  • SZEROKOŚĆ TAŚMY: 38 MM
  • GRUBOŚĆ PŁYTY: 16-25 MM

TAŚMA PAROPRZEPUSZCZALNA, ROLKA DŁ. 25 MB

83,27 zł brutto/szt.

  • SZEROKOŚĆ TAŚMY: 25 MM
  • GRUBOŚĆ PŁYTY: 4-10 MM

TAŚMA PAROPRZEPUSZCZALNA, ROLKA DŁ. 25 MB

110,13 zł brutto/szt.

  • SZEROKOŚĆ TAŚMY: 38 MM
  • GRUBOŚĆ PŁYTY: 16-25 MM

Montaż płyt poliwęglanowych – bez odpowiednich akcesoriów ani rusz

W ofercie PlexArt znajdują się akcesoria do montażu poliwęglanu, bez których nie ma co myśleć o prawidłowym postawieniu konstrukcji poliwęglanowej. Dobrym przykładem takich produktów są taśmy zabezpieczające oraz paroprzepuszczalne, o których warto dowiedzieć się nieco więcej.

Taśmy zabezpieczające do poliwęglanu

W ofercie dostępne są m.in. taśmy zabezpieczające pełne (dostępne w kilku wariantach: o szerokości 25 mm bądź 38 mm, przystosowane do montażu płyt o różnej grubości4-10 mm bądź 16-25 mm). Są to akcesoria, które przeznaczone są do zabezpieczenia otwartych kanałów przed wilgocią czy też owadami.

Taśmy paroprzepuszczalne do płyt poliwęglanowych

Na stronie naszego przedsiębiorstwa możesz wyposażyć się również w rolkę taśm paroprzepuszczalnych, która świetnie sprawdza się do ochrony komór przed gromadzeniem się wilgoci, pyłu, kurzu i innego rodzaju zanieczyszczeń, których obecność powoduje powstawanie pleśni we wnętrzu tworzywa. Te rodzaje taśm wykonane zostały ze specjalnej tkaniny przepuszczającej powietrze, co ma na celu zapewnić prawidłową wentylację komór poliwęglanu.

Taśmy do poliwęglanu i nie tylko – PlexArt

Na stronie plexart.com.pl każdy klient ma okazję wyposażyć się nie tylko w specjalistyczne taśmy ochronne i paroprzepuszczalne, ale również w inne akcesoria montażowe do płyt poliwęglanowych takie jak:

Poznaj pełną ofertę i wyposaż się we wszystko, czego potrzebujesz już dziś. Zapraszamy – PlexArt.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Jak czyścić poliwęglan?

Jak czyścić poliwęglan?

Poliwęglan, popularny ze względu na swoją wytrzymałość i przejrzystość, jest szeroko stosowany w budownictwie, produkcji…