Posiadamy w ofercie kompozyt elewacyjny, budowlany, takich marek jak: Alucobond, Etalbond dostępny w różnych kolorach i róznej wielkości plyt.

Standardowe wymiary płyt to:

1500mm x 4000mm

1500mm x 3200mm

Można także zamówić płyty pod indywidualny wymiar, minimum od 100 – 300 m2

Kup samą płytę lub z usługą frezowania

W naszej ofercie znajdą Państwo płyty kompozytowe w różnych KOLORACH i o różnej wielkości. W asortymencie mamy kompozyt elewacyjny, budowlany, takich marek jak: Alucobond, Etalbond najlepsze płyty w Europie. Kompozyt to nowoczesny materiał budowlany, który jest mieszanką dwóch lub więcej komponentów. Jego istotą jest wydobycie najlepszych cech elementów składowych i zsumowanie ich. Najbardziej wartościowy komponent to taki, w którym udało się uzyskać takie połączenie, którego parametry są lepsze niż każdej substancji składowej z osobna.

Płyty kompozytowe są bardzo wszechstronnym materiałem, przeznaczonym do wykańczania elewacji. Najczęściej wykorzystywane są do pokrywania elewacji w budynkach mieszkalnych, biurowców, budynków handlowych i rekreacyjnych, a także użyteczności publicznej. Kompozytowe płyty zewnętrzne znajdują także zastosowanie wewnątrz budynku. Doskonale sprawdzają się jako elementy wykończenia wnętrza.

Standardowe wymiary płyt kompozytowych to:

  • 1500mm x 4000mm
  • 1500mm x 3200mm

Można także zamówić płyty pod indywidualny wymiar, zawsze ilość określa producent.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ PŁYTY KOMPOZYTOWE OD WIODĄCYCH PRODUCENTÓW?

Płyty z kompozytu budowlanego są lekkie, sztywne i trwałe. Ponadto charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym wysokie temperatury i wilgoć. Są bardzo często wybierane przez inwestorów, gdyż dają się łatwo formować, a także można je dostosować do koloru i rodzaju wierzchniej powłoki dekoracyjnej. Aby jednak doskonale spełniały wszystkie swoje funkcje, należy zaopatrzyć się w najwyższej klasy płyty od sprawdzonych, cenionych na rynku producentów. Ich cena jest wyższa, ale trwałość i jakość jest tego warta. Tańsze płyty mogą się bowiem odkształcać bądź ulegać różnego rodzaju uszkodzeniom. Markowe płyty kompozytowe są natomiast o wiele grubsze i solidniejsze, a ich kształt pozostaje taki sam mimo upływu czasu. Zachęcamy więc do wybrania oferowanych przez nas płyt kompozytowych od wiodących producentów, takich jak Albond, Etalbond.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej