Poliwęglan lity jest tworzywem o bardzo wysokiej trwałości, przez co wykorzystywany jest do tworzenia różnego rodzaju osłon m.in. do maszyn leśnych. Wyroby poliwęglanowe znane są ze swojej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, a także działanie zewnętrznych czynników. Poznaj bliżej naszą ofertę i przekonaj się, że osłony z poliwęglanu to najlepszy wybór jeśli chodzi o bezpieczeństwo maszyn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – PlexArt.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

 • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
 • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

 • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
 • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
 • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
 • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
 • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
 • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

Osłona maszyny leśnej, czyli podstawa bezpieczeństwa pracy sprzętu leśnego

Maszyny leśne na co dzień używane są w trudnych i wymagających warunkach. W związku z tym ochrona tych sprzętów jest niezbędna, by zapewnić ich długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie. Jak zadbać o ich długowieczność i bezawaryjną pracę? Podstawą jest zainwestowanie w wysokiej jakości osłonę, która ochroni maszyny przed uszkodzeniami spowodowanymi możliwością napotkania m.in. kamieni czy gałęzi, które mogą z prowadzić do powstawania wgnieceń i nie tylko.

Dobra osłona do maszyny leśnych: postaw na poliwęglan lity!

Będąc w tej kategorii, każdy klient może zamówić wysokiej klasy poliwęglanowe osłony maszyn leśnych, które spełniają wyżej opisane wymagania, a wszystko to za sprawą wyjątkowych właściwości poliwęglanu litego, z którego powstają nasze wyroby. Dlaczego akurat to tworzywo? Przede wszystkim ze względu na jego:

 • wytrzymałość – poliwęglan lity jest odporny na uderzenia, przez co żadne odpryski po uderzeniach kamieni czy dziury w poszczególnych elementach maszyn nie będą straszne,
 • niewrażliwość na zewnętrzne warunki atmosferyczne – osłony poliwęglanowe do maszyn leśnych od PlexArt są odporne na działanie deszczu, śniegu czy słońca; za sprawą mocnej struktury oraz obecności filtrów UV, nie ulegają deformacji, żółknięciu oraz degradacji wynikającej z długotrwałego kontaktu z promieniami słonecznymi,
 • lekkość – poliwęglan lity, który wykorzystujemy do produkcji osłon maszyn leśnych, jest lekkim tworzywem, które z jednej strony nie obciąża urządzeń, co mogłoby spowodować spadki wydajnościowe, a z drugiej zapewnia łatwy i bezproblemowy montaż.

PlexArt – zaufany producent profesjonalnych poliwęglanowych obudów do maszyn leśnych

Zainteresowała Cię inwestycja w osłonę do maszyny leśnejj z poliwęglanu litego? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko pojętej obróbce poliwęglanu, a także produkcji różnego rodzaju wyrobów z tego tworzywa i nie tylko.

Gwarantujemy szybką realizację oraz profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich osłon dla Twoich maszyn. Zachęcamy do poznania pozostałej części naszej oferty, w której dostępne są m.in. płyty z poliwęglanu litego oraz płyty z poliwęglanu komorowego, ale nie tylko – nasza firma specjalizuje się również w produkcji płyt plexipłyt PCV i wielu innych. Zachęcamy do kontaktu każdego zainteresowanego!


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej