Niedrogie zadaszenie z poliwęglanu komorowego – dopasujesz je wszędzie

Niedrogie zadaszenie z poliwęglanu komorowego – dopasujesz je wszędzie

Marzysz o odrobinie cienia w swoim przydomowym ogródku? Chcesz ochronić taras przed palącymi promieniami letniego słońca? A może szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zabezpieczyć rośliny przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi? Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję! Postaw na płyty z poliwęglanu komorowego. Stanowią one niezwykle atrakcyjną alternatywę dla niestabilnych parasoli, nietrwałych żagli czy łamliwych markiz. Przekonało się o tym już wielu naszych Klientów z całej Europy. Teraz pora na Ciebie!

Wytrzymałość – podstawowa zaleta płyt z poliwęglanu komorowego

Ostatnimi czasy pogoda w naszym kraju jest wyjątkowo kapryśna. Szczególnie w trakcie letnich miesięcy tropikalne upały, gwałtowne huragany czy silne deszcze towarzyszą nam nad wyraz często. Chcąc zabezpieczyć przed nimi taras bądź fragment ogródka, należy więc zdecydować się na solidne, trwałe i wytrzymałe rozwiązania. Takie są właśnie płyty z poliwęglanu komorowego. W przeciwieństwie do markiz, żagli oraz parasoli są one odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – nie blakną pod wpływem słońca i nie przecierają się na skutek wiatru. Dlatego też zyskały już uznanie wielu Klientów z całej Polski.

Poliwęglan komorowy – doskonałe rozwiązanie nie tylko na lato

Sporą zaletą poliwęglanu komorowego jest również odporność na niskie temperatury. Zbudowane z jego użyciem zadaszenia czy też różnego rodzaju konstrukcje są więc całoroczne – nie wymagają demontażu na zimę (w przeciwieństwie do materiałowych markiz, żagli bądź parasoli). Tym sposobem latem mogą służyć jako ochrona przed słońcem, natomiast w trakcie zimowych miesięcy będą sprawdzać się doskonale m.in. jako wiaty do sprzętów ogrodowych. Dzięki temu zaufało nam już wielu mieszkańców z całej Polski, którzy zdecydowali się na wykorzystanie poliwęglanu komorowego na swoich podwórkach.

Zapraszamy także na naszego firmowego bloga, w którym znajdują się ciekawe poradniki.

Podobne wpisy