PlexArt jest firmą, która oferuje szeroką gamę wyrobów ze szkła akrylowego, w skład których wchodzą m.in. uniwersalne stojaczki z plexi, które doskonale sprawdzają się podczas targów czy wystaw, ale także w życiu codziennym, uzupełniając np. biurowe wyposażenie. Produkty te wyróżniają się estetyką oraz wytrzymałością, przez co można je wykorzystać tak naprawdę na każdy sposób. Jesteś zainteresowany ofertą? Odezwij się do nas i zamów wyroby z plexi, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania – zapraszamy!

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Stojak pionowy typu L format A5

Stojak wykonany z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

29,00 zł netto

 • Format: A5
 • Orientacja: Pionowa

Stojak pionowy typu L format A4

Stojak wykonany z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

37,00 zł netto

 • Format: A4
 • Orientacja: Pionowa

Stojak poziomy format A5

Stojak wykonany z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

29,00 zł netto

 • Format: A5
 • Orientacja: Pozioma

Stojak poziomy format A4

Stojak wykonany z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

37,00 zł netto

 • Format: A4
 • Orientacja: Pozioma

Zlecenie indywidualne

Wykonujemy zlecenia indywidualne na podstawie projektu klienta. Prześlij nam swój projekt i celu otrzymania wyceny. Podejmujemy się realizacji projektów, których odmówiła nasza konkurencja!

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

 • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
 • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

 • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
 • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
 • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
 • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
 • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
 • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

STOJACZKI Z PLEXI – PRODUKTY WSPIERAJĄCE SPRZEDAŻ

Stojaki z pleksi to gotowe wyroby, które świetnie sprawdzają się do ekspozycji ulotek oraz innych materiałów informacyjnych i reklamowych na różnego rodzaju wystawach czy targach, dlatego też można powiedzieć, że są elementami wspierającymi sprzedaż. Wykonane ze szkła akrylowego ekspozytory za sprawą swoich walorów wizualnych (przezroczysta konstrukcja o schludnym, prostym kształcie) świetnie zaprezentują się np. na blacie w recepcji czy na stole w poczekalni, ale nie tylko – większe modele z powodzeniem można ustawić na podłodze i wykorzystać jako elegancki element ekspozycji na targach.

STOJAK Z PLEXI – ELEGANCKI WYGLĄD W PARZE Z TRWAŁĄ KONSTRUKCJĄ

Stojaki (ekspozytory plexi), o których mówimy przy okazji oferty naszego przedsiębiorstwa, to wyroby, które wyróżniają się nie tylko schludnym designem, który wpasuje się dosłownie wszędzie, ale również dobrymi parametrami technicznymi. O czym mowa? Szkło akrylowe, z którego wykonane są podstawki pleksi, nadaje im wyjątkowej trwałości oraz odporności na uszkodzenia, przez co niestraszne im ubytki w postaci rys czy odkształceń w wyniku np. upadku. To wszystko sprawia, że stojaki plexi od PlexArt z powodzeniem zniosą codzienną eksploatację (zewnętrzną i wewnętrzną) i zachowają swój nienaganny wygląd na długi czas.

EKSPOZYTORY Z PLEXI OD PLEXART NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Szukasz podstawki z pleksi w nietypowym rozmiarze bądź kolorze? W takim razie zgłoś się do PlexArt. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które dokłada wszelkich starań, by wyroby ze szkła akrylowego i innych tworzyw sztucznych jak poliwęglan komorowy (i nie tylko) były dostosowane do oczekiwań klientów w 100%. Jeżeli masz pomysł, jak wykorzystać stojaki reklamowe z plexi, prześlij nam swój projekt i resztę zostaw w naszych rękach. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy na nowoczesnych maszynach, dzięki którym możemy dowolnie ciąć pleksęgiąć szkło akrylowe czy frezować plexi i nie tylko.

Zapraszamy! Polecamy również sprawdzić nasze kieszenie z pleksi i inne wyroby ze szkła akrylowego dostępne na naszej stronie internetowej.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Czym myć pleksi?

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania ostrożności. Zrozumienie, jak właściwie się…
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…