Tradycyjne mównice to nieodłączne elementy wyposażenie sal konferencyjnych. Aby mieć posłuch, należy zadbać o najmniejsze szczegóły, w tym m.in. o to, jak prezentuje się stanowisko z mikrofonem. Na stronie firmy PlexArt możesz już dziś zamówić wysokiej jakości, wytrzymałe, mobilne i eleganckie mównice z plexi, które wykonywane są z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta. Wyroby ze szkła akrylowego z naszej oferty doskonale podkreślą charakter mówcy na każdej sali, sprawiając, że poczuje się on jeszcze pewniej.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

  • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
  • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

  • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
  • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
  • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
  • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
  • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
  • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

MÓWNICE Z PLEXI, CZYLI Z CZEGO?

Choć plexi w ostatnich latach zyskało na popularności, dla niektórych osób wciąż stanowi zagadkę. Warto wiedzieć, że jest to inna nazwa polimetakrylanu metylu, czyli tworzywa sztucznego o doskonałych parametrach technicznych. Szkło akrylowe, również z taką nazwą możemy się spotkać, jest termoplastycznym materiałem o dużej trwałości, a także odporności na uszkodzenia, które z powodzeniem można wykorzystać m.in. do stworzenia praktycznej i schludnej mównicy. I właśnie tego typu wyroby możesz zamówić, będąc w tej kategorii.

MÓWNICA Z PLEKSI: PONADCZASOWY WYGLĄD PASUJĄCY WSZĘDZIE

Mównice z pleksi wyróżniają się przede wszystkim prostym i schludnym designem, czego główną zasługą są walory wizualne szkła akrylowego. Jest to bowiem tworzywo o dużej przezroczystości, przez co taki wyrób wpasować można tak naprawdę wszędzie – niezależnie od tego, w jakim stylu utrzymane jest wnętrze. To jednak nie wszystko – za sprawą przepuszczalności światła mówca stojący za mównicą plexi, może zostać odpowiednio oświetlony, dzięki czemu będzie dobrze widoczny dla każdego, kto słucha przemówienia – nawet ze sporej odległości.

CO JESZCZE WYRÓŻNIA MÓWNICE ZE SZKŁA AKRYLOWEGO?

Myśląc o zakupie mównicy z plexi (bądź też z innego rodzaju materiału), warto mieć na uwadze, że przemówienia można wygłaszać również na zewnątrz, dlatego też taki wyrób powinien być odporny na działanie czynników zewnętrznych. Szkło akrylowe w tym wypadku wypada bardzo dobrze – niewrażliwe jest ono bowiem na m.in. opady deszczu czy wilgoć.

To jednak nie wszystko – plexiglas, z którego wykonujemy mównice, cechuje ogólna trwałość, co oznacza, że materiał ten niewrażliwy jest również na różnego rodzaju uszkodzenia czy ubytki.

MÓWNICE Z PLEKSY OD PLEXART I NIE TYLKO

Mównice plexi, które wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, cechują się eleganckim wyglądem, trwałością, łatwością w utrzymaniu w czystości, a także lekkością, przez co nie sprawiają większych problemów w czasie przenoszenia i transportu. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w czasie konferencji, wystaw, publicznych wystąpień i nie tylko. Są to wysokiej klasy wyroby ze szkła akrylowego, które mogą przybrać różną wielkość, grubość czy nawet kolor. Co więcej, dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu mogą zostać wzbogacone o np. grawer bądź napis wykonany przez frezarkę CNC.

Jesteś zainteresowany zamówieniem schludnej i praktycznej mównicy z plexiglasu? Prześlij projekt do PlexArt i ciesz się produktem dostosowanym w 100% do Twoich oczekiwań. Na stronie możesz zamówić również inne wyroby jak m.in. urny z plexiszyby z pleksy i wiele innych. Zapraszamy!


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Czym myć pleksi?

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania ostrożności. Zrozumienie, jak właściwie się…
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…