Pierwsze, z czym kojarzą się meble, to drewnopodobne materiały. I choć jest to trafne skojarzenie, warto wiedzieć, że umeblowanie wykonane może być również z tworzyw sztucznych jak np. szkło akrylowe. Na stronie PlexArt znajdziesz ponadczasowe, wyróżniające się wysoką estetyką i elegancją meble z plexi świetnie odnajdujące się w nowoczesnych wnętrzach i nie tylko. Poznaj bliżej ofertę naszych wyrobów z pleksy i zamów minimalistyczne meble do użytku przemysłowego lub domowego. Zapraszamy!

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

  • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
  • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

  • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
  • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
  • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
  • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
  • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
  • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

Meble z plexi? Dlaczego nie!

Szkło akrylowe (pleksa) jest tworzywem, o którym w ostatnich latach jest coraz głośniej. Z racji na to, że jest termoplastycznym materiałem o dobrych parametrach technicznych, znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym w budownictwie, architekturze, reklamie, przemyśle i nie tylko. 

Jednymi z ciekawszych wyrobów z plexi są meble. Z racji na dużą trwałość szkła akrylowego wyroby tego typu zachowują swój estetyczny wygląd na wiele długi lat. To jednak nie jest jedyna zaleta umeblowania z pleksy – na dużą uwagę zasługuje również ich unikalny wygląd – warto pamiętać, że plexi cechuje duża przezroczystość, przez co prezentują się one całkowicie inaczej, niż ich tradycyjne odpowiedniki z drewna lub drewnopodobnych materiałów.

Meble plexi od Plexart – na miarę Twoich oczekiwań

Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań i chcesz wyposażyć się meble z pleksiglasu wykonane z wysokiej klasy tworzywa, skorzystaj z oferty PlexArt. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zarówno standardowych, jak i tworzonych na konkretne zamówieni mebli plexi

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, a to w połączeniu z wielkim zapałem oraz dbałością o najmniejsze detale w czasie pracy pozwala nam produkować wyroby o imponującej wytrzymałości. Dużą zaletą naszych mebli z pleksiglasu jest ich duża estetyka – minimalistyczny wygląd sprawia, że świetnie podkreślą one charakter oszczędnych wnętrz, a także tych nieco bardziej tradycyjnych. Dzięki przezroczystej powierzchni mogą być z powodzeniem postawione obok tradycyjnego umeblowania, nie odgrywając tym samym pierwszoplanowej roli w aranżacji pokoju.

Z racji na wspomnianą termoplastyczność plexi, jesteśmy w stanie wykonać tak naprawdę dowolny mebel ze szkła akrylowego: od prostych półek, przez stojaki, po regały i nie tylko

PlexArt realizuje projekty zarówno dla klientów indywidualnych, którzy sięgają po meble pleksiglasu do domu, jak i architektów, projektantów wnętrz czy też właścicieli firm chcących urozmaicić swoją przestrzeń biurową i nie tylko. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć – jesteśmy w stanie rozważyć zadania, których nie odważyła się zrealizować nasza konkurencja. Zapraszamy!

Poznaj również nasze wyroby z poliwęglanu komorowego i wyroby z poliwęglanu litego.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Czym myć pleksi?

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania ostrożności. Zrozumienie, jak właściwie się…
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…