Sprzedając tworzywa sztuczne, nie sposób nie zająć się ich obróbką, taką jak: gięcie plexi i pcv, cięcie piłą, a przede wszystkim frezowanie ploterem CNC oraz ploterem laserowym. Umożliwiają nam to wysokiej klasy maszyny, które mamy na wyposażeniu firmy. Nasz obecny park maszynowy to 2 plotery CNC o powierzchni roboczej 2050x3100mm. Ponadto dysponujemy ploterem laserowym o powierzchni 1600x1180mm. Posiadamy także piły: pionową (do rozkroju poliwęglanów komorowych) oraz poziomą (do cięcia rur z pleksi). Dzięki nim możemy tworzyć produkty dla Klientów z wielu branż np. reklamowej, przemysłowej, budowlanej czy spożywczej i zbrojeniowej.

Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Napisz na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

  • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
  • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.
  • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm
  • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm
  • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
  • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

FREZOWANIE CNC GWARANCJĄ SZEROKIEGO ZAKRESU USŁUG

Jako specjaliści w swojej branży wykonujemy m.in. przeszklenia do pojazdów, obudowy do maszyn, artykuły wystawiennicze, pojemniki na pieczywo, kuwety na cukierki i kieszenie na ulotki. Na indywidualne zamówienia, tworzymy sejfy z poliwęglanów, fontanny na czekoladę oraz ściany działowe w restauracjach, biurach czy galeriach handlowych. Tak szeroki wachlarz świadczonych usług sprawia, że na współpracę z nami zdecydowało się już wielu przedsiębiorców z całej Polski.

FREZOWANIE CNC NIE MA DLA NAS TAJEMNIC – POZNAJ PLEXART Z POZNANIA!

Oferowane przez nas frezowanie CNC jest wyłącznie najwyższej jakości nie tylko dzięki najlepszym dostępnym na rynku urządzeniom. Odpowiedzialni są za to również nasi doświadczeni pracownicy – specjaliści w zakresie obróbki tworzyw sztucznych takich jak plexiPCVpoliwęglandibond czy sklejka MDF. To właśnie ich umiejętności i wiedza sprawiają, że wszystkie nasze realizacje są profesjonalne, dokładne oraz terminowe. Spełniają także w pełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też z miesiąca na miesiąc zgłasza ich się do nas coraz więcej. Czekamy na kolejne zlecenia – zgłoś się do nas już dziś!


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej