Wyroby z plexi z roku na rok znajdują coraz szersze zastosowanie. Ciekawą formą wykorzystania szkła akrylowego są m.in. kieszenie z plexi, które świetnie sprawdzają się do eksponowania reklam, chroniąc materiały informacyjne przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Wyroby te cechują się łatwym montażem, trwałością i schludnym wyglądem, przez co doskonale odnajdą się w każdym miejscu: banku, urzędzie i innych placówkach. Skorzystaj z oferty PlexArt i zamów kieszenie z plexi najwyższej jakości – zapraszamy!

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Kieszeń pionowa format A5

Kieszeń wykonana z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

29,00 zł netto

 • Format: A5
 • Orientacja: Pionowa

Kieszeń pionowa format A4

Kieszeń wykonana z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

37,00 zł netto

 • Format: A4
 • Orientacja: Pionowa

Kieszeń pionowa format A5

Kieszeń wykonana z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

29,00 zł netto

 • Format: A5
 • Orientacja: Pozioma

Kieszeń pionowa format A4

Kieszeń wykonana z pleksi bezbarwnej gr. 3 mm.

37,00 zł netto

 • Format: A4
 • Orientacja: Pozioma

Zlecenie indywidualne

Wykonujemy zlecenia indywidualne na podstawie projektu klienta. Prześlij nam swój projekt i celu otrzymania wyceny. Podejmujemy się realizacji projektów, których odmówiła nasza konkurencja!

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

 • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
 • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

 • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
 • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
 • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
 • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
 • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
 • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

KIESZENIE Z PLEXI – PARĘ SŁÓW O SZKLE AKRYLOWYM

Plexi/pleksa to materiał, który rok do roku coraz częściej wykorzystywany jest zarówno w warunkach domowych, jak i w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Szkło akrylowe, bo tak również jest nazywane, to tworzywo sztuczne o świetnej termoplastyczności, co w praktyce oznacza, że można z niego zrobić tak naprawdę wszystko, czego dobrym przykładem mogą być oferowane przez PlexArt kieszenie plexi oraz inne wyroby z pleksy jak np. szyby z pleksymównice plexiglasstojaczki ze szkła akrylowego i wiele innych. 

KIESZENIE PLEXI – TRWAŁE I SCHLUDNE 

Mówiąc o szkle akrylowym, warto zaznaczyć, że jest to niezwykle trwałe tworzywo, nadające wyrobom dużą trwałość oraz odporność na uszkodzenia, a także czynniki zewnętrzne. Dlatego też tworzone przez naszą firmę kieszenie plexi świetnie znoszą codzienną eksploatację i mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno we wnętrzu budynków, jak i na zewnątrz – niestraszny im m.in. deszcz czy wilgoć.

Co więcej, kieszenie ze szkła akrylowego wyróżnia również nienaganny, schludny i elegancki wygląd, czego zasługą jest przezroczystość pleksy. Dzięki temu można je wpasować wszędzie, bez obaw, że np. będą źle prezentować się w połączeniu z drewnianą, marmurową czy kamienną powierzchnią.

KIESZENIE ZE SZKŁA AKRYLOWEGO OD PLEXART – PRAKTYCZNE WYROBY DOPASOWANE DO KAŻDEGO

Za sprawą swoich świetnych właściwości, a także ciekawemu designowi, kieszenie plexi z oferty PlexArt można wykorzystać na parę sposobów – bez problemu można ich użyć np. na blacie w recepcji bądź też zawieszając je na ścianie przy drzwiach na klatkę schodową – zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku dobrze sprawdzają się jako podręczne pojemniki na ulotki czy inne druki, ale nie tylko. Dzięki swojej wytrzymałości mogą posłużyć do przechowywania cięższych produktów

To, w jaki sposób chcesz je wykorzystać, zależy tylko od Ciebie i przesłanego nam projektu. Warto zaznaczyć, że kieszenie z pleksy produkowane przez PlexArt mogą przybrać tak naprawdę dowolną formę – zaczynając od rozmiaru, idąc przez grubość ścianek, a kończąc na kolorze czy własnym napisie bądź grawerze.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Poznaj więc bliżej wyroby z plexi (polecamy również sprawdzić wyroby z poliwęglanu) od PlexArt i zamów produkty dopasowane do Twoich wymagań. Nasza firma posiada nowoczesny park technologiczny, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać dowolny produkt ze szkła akrylowego. Zachęcamy do kontaktu!


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Czym myć pleksi?

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania ostrożności. Zrozumienie, jak właściwie się…
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…