W dzisiejszych czasach zachowanie bezpieczeństwa i higieny jest szczególnie istotne. Nic więc dziwnego, że obecnie dużą popularnością cieszą się m.in. przeciwwirusowe osłony z plexi stanowiące doskonałą barierę ochronną przed infekcjami i nie tylko. Tego rodzaju wyroby ze szkła akrylowego możemy spotkać w różnych miejscach: urzędach, aptekach czy sklepach. Jesteś zainteresowany osłoną z pleksy? Skorzystaj z naszej oferty już dziś – wykonamy dla Ciebie projekt dostosowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu – PlexArt.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

 • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
 • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

 • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
 • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
 • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
 • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
 • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
 • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

OSŁONY Z PLEKSI – KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W KAŻDYM OBIEKCIE

Szkło akrylowe jest termoplastycznym tworzywem, z którego wykonywane osłony oraz przegrody, z którymi spotkać możemy się m.in. w aptekach, bankach czy urzędach. Są to wyroby, bez których ciężko wyobrazić sobie swobodne i bezpieczne funkcjonowanie – zwłaszcza w dzisiejszych czasach stojących pod znakiem epidemii. Osłona z plexi jest swego rodzaju barierą ochronną, który znacząco podnosi bezpieczeństwo pracowników pracujących w miejscu obsługi klienta

Osłony z plexi za sprawą swojego wykonania wyróżniają się dużą przezroczystością, dzięki czemu pomimo oddzielenia sprzedawcy od klienta nie wpływają negatywnie na wzajemne widzenie, a także słyszenie się dwóch osób.

OSŁONY PLEXI W OFERCIE PLEXART – STABILNE, LEKKIE I SKUTECZNE W OCHRONIE

Jako producent wyrobów plexi doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w bankach, recepcjach czy aptekach odgrywają osłony. Dlatego też do produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy szkło akrylowe, zachowując jednocześnie wszelkie normy jakościowe i bezpieczeństwa pracy. Co więcej, dzięki nowoczesnym maszynom i technologiom jesteśmy w stanie tworzyć osłony plexi, które cechuje:

 • duża trwałość,
 • odporność na uszkodzenia mechaniczne,
 • stabilność,
 • lekkość,
 • prostota montażu,
 • duża przezroczystość.

Szkło akrylowe jest więc doskonałą alternatywą dla szklanych powierzchni, które są mniej wytrzymałe i szybciej ulegają pęknięciom i mikrouszkodzeniom. Nasze osłony z pleksy mogą przybrać dowolną wielkość, grubość i kształt. Dodatkowo na specjalne życzenie klienta możemy je wzbogacić o unikalny wzór bądź grafikę, dzięki czemu staną się one ciekawym dopełnieniem aranżacji wnętrza, podkreślając charakter pomieszczenia. 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji osłon plexi – przez wszystkie lata naszego funkcjonowania stworzyliśmy niezliczoną ilość przegród z pleksy na biurka i lady do sklepów, aptek, restauracji, biur czy urzędów. Zajmujemy się również tworzeniem wyrobów z poliwęglanu komorowego i nie tylko.

Zachęcamy do kontaktu i przesłania nam projektu. Dołożymy wszelkich starań, by osłona z pleksiglasu, która do Ciebie przyjdzie, spełniła wszelkie oczekiwania. Zapraszamy!


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…