Polichlorek winylu — potocznie zwany również PCV — to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w wielu branżach i przemysłach. Płyty wykonywane z tego tworzywa sztucznego wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami, wśród których wymienić należy przede wszystkim:

  • najwyższą możliwą trwałość,
  • stosunkowo niewielką wagę,
  • odporność na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych,
  • dużą wytrzymałość,
  • wyjątkowo wysoką termoplastyczność.

Ze względu na wyżej wymienione parametry fizyczne płyty PVC mogą być poddawane różnym rodzajom obróbki termicznej. Do tych najczęściej wykonywanych, również w firmie PlexArt, należą: frezowaniecięcie oraz gięcie.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ FIRMIE PLEXART W ODNIESIENIU DO OBRÓBKI PŁYT PVC?

Odpowiedź jest prosta: ponieważ tworzywa sztuczne nie skrywają przed nami żadnych tajemnic! W naszej firmie pracujemy wyłącznie na najnowocześniejszych sprzętach wykonanych przez światowych i renomowanych producentów zajmujących się tworzeniem tego typu urządzeń już od wielu lat. Park maszynowy, w którym każdego dnia najwyższej jakości usługi świadczą doświadczeni profesjonaliści z firmy PlexArt, pozwala nam realizować różnego rodzaju projekty — proste, nieco bardziej skomplikowanenietuzinkowe, ale i te mocno wymagające.

CIĘCIE, GIĘCIE I FREZOWANIE PŁYT PVC — DOBRO I ZADOWOLENIE KLIENTA SĄ DLA NAS NAJWYŻSZYM PRIORYTETEM

Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zapałem i zaangażowaniem. Ważna jest dla nas dokładna i szczegółowa rozmowa przed przyjęciem zlecenia i rozpoczęciem pracy. Wywiad ten ma na celu jak najdokładniejsze zrozumienie potrzeb, preferencji i oczekiwań związanych z usługą obróbki płyty PCV. Dzięki takiemu podejściu cieszymy się uznaniem stałych Klientów i niezwykle często współpracujemy z osobami, które zostały do nas skierowane z polecenia. Jeśli interesujesz się naszą ofertą i chcesz poznać więcej szczegółów, to już dziś skontaktuj się z nami w celu omówienia Twojego projektu. Serdecznie zapraszamy — zespół PlexArt.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej