Na stronie plexart.com.pl możesz zamówić zarówno płyty z poliwęglanu komorowego, jak i gotowe wyroby z tego tworzywa dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce poliwęglanu, która pozwala tworzyć nam produkty o różnym przeznaczeniu, które można wykorzystać w szeroko pojętym budownictwie, ale nie tylko. Poznaj bliżej ofertę PlexArt i zobacz, co możemy zrobić specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy!

Z naszych płyt Klienci wykonują piękne tarasy oraz szklarnie!

CO MOŻEMY WYKONAĆ Z POLIWĘGLANU KOMOROWEGO?

Poliwęglan komorowy, podobnie jak np. szkło akrylowe, jest materiałem „wdzięcznym” w obróbce, czego zasługą jest jego termoplastyczność. Mówiąc prościej: dzięki swoim parametrom technicznym może być on poddawany m.in. gięciu, cięciu czy frezowaniu. Zabiegi te z kolei pozwalają tworzyć nam wyroby o pożądanym kształcie, grubości oraz kolorze (sam poliwęglan występuje najczęściej w bezbarwnej formie, choć dostępne są również jego inne wersje jak poliwęglan komorowy mleczny czy też poliwęglan komorowy dymiony). 

Z racji na powyższe właściwości tworzywo to możemy wykorzystać do stworzenia m.in.:

WYROBY Z POLIWĘGLANU KOMOROWEGO NAJWYŻSZEJ KLASY – PLEXART

Masz wizję, w jaki sposób wykorzystać poliwęglan komorowy? Pamiętaj, że obróbka płyt wymaga użycia specjalistycznych urządzeń jak m.in. laser czy frezarka CNC, stąd też taką usługę najlepiej zlecić profesjonalistom. Jeżeli jednak trafiłeś na naszą stronę, nie musisz szukać dalej – PlexArt to firma bogata w nowoczesny park technologiczny, za pomocą którego świadczy usługi na najwyższym poziomie pod względem jakości tworzonych wyrobów. 

Nasze przedsiębiorstwo dba o każdy detal, tak, by wyrabiane produkty poliwęglanowe wyróżniały się wspomnianą wcześniej trwałością, a także nienagannym wyglądem. Pracujemy w taki sposób, by na powierzchni materiału nie znalazły się żadne ubytki, a wyrób zachwycał piękną i nieskazitelną strukturą na długi czas.

Nasza kadra specjalizuje się również w tworzeniu wyrobów z poliwęglanu litego, a także wyrobów z plexi oraz obróbce szkła akrylowego i nie tylko.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej