Pleksa to tworzywo o doskonałych parametrach technicznych, dzięki czemu chętnie jest wykorzystywane m.in. w budownictwie, reklamie czy przemyśle. Z racji na termoplastyczne właściwości tego materiału w dzisiejszych czasach powstaje wiele wyrobów z plexi, które można wykorzystać tak naprawdę wszędzie. W PlexArt od lat zajmujemy się obróbką szkła akrylowego, co pozwala nam tworzyć różnego typu wyroby o tak naprawdę dowolnym kształcie czy grubości. Zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty i zamówienia produktu dostosowanego do swoich potrzeb. Zapraszamy!

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

  • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
  • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

  • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
  • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
  • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
  • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
  • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
  • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

WYROBY Z PLEXI: CO MOŻNA ZROBIĆ ZE SZKŁA AKRYLOWEGO?

Szkło akrylowe (pleksa) to tworzywo, którego cechą charakterystyczną jest termoplastyczność. Warto wiedzieć, że swój stan skupienia na płynny zmienia już w temperaturze 115°C, przez co z wykorzystaniem odpowiednich maszyn, jest bardzo łatwe w obróbce i formowaniu. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, że obecnie wyroby z plexi przybierają najróżniejsze formy, które możemy wykorzystać tak naprawdę wszędzie. Jakie produkty możemy wykonać z tego tworzywa? Na to pytanie odpowiedzmy na podstawie usług naszej firmy, w której zajmujemy się tworzeniem m.in.:

WYROBY Z PLEXI NA ZAMÓWIENIE – PLEXART

Posiadamy nowoczesny park technologiczny, za pomocą którego jesteśmy w stanie wykonać dowolne wyroby i elementy z plexi – zarówno te mniejsze, jak i większe. Podczas pracy nie ogranicza nas tak naprawdę nic – począwszy od kształtu, a kończąc na grubości czy wymiarach danego produktu końcowego. Wybierając PlexArt, masz szansę zamówić wyroby z plexi na zamówienie, które podpasujemy pod Twoje własne wymagania i potrzeby – kluczem jest jednak przesłanie projektu i omówienie oczekiwań. 

Zamawiając wyroby z pleksi od PlexArt, możesz liczyć na gwarancję jakości. Przykładamy ogromną wagę do tego, by każdy produkt, który trafia do naszych klientów, spełniał wymagania dotyczące normy produkcji i obróbki. Podczas cięcia plexi czy też gięcia szkła akrylowego dbamy o to, by w czasie pracy urządzenia nie powodowały żadnych uszkodzeń mechanicznych i nawet najdrobniejszych niedoskonałości.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami i zamów już dziś wyroby z plexi dostosowane do Ciebie. Zapraszamy!

Jeżeli jednak szukasz innego rodzaju produktów, zajrzyj do zakładki wyroby z poliwęglanu komorowego lub wyroby z poliwęglanu litego.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej