Co łączy wesele, loterię, ankietę i zbiórkę? Każda z tych okoliczności wiążę się z koniecznością wyposażenia się w specjalne pudełko, do którego wrzucić można kopertę, pieniądze czy losy. Niezależnie od tego, do czego chcesz wykorzystać pojemnik tego rodzaju, jesteś w dobrym miejscu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji wyrobów z plexi, w tym m.in. praktycznych urn ze szkła akrylowego. Nasze projekty indywidualnie dostosowujemy do potrzeb każdego klienta – przekonaj się o tym już dziś. Skontaktuj się z nami i ciesz się z najwyższej jakości produktów – zapraszamy!

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

  • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
  • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

  • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
  • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
  • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
  • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
  • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
  • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

SKRZYNKI I URNY NA GŁOSY ZE SZKŁA AKRYLOWEGO

Niezależnie od tego, czy mowa o urnie wyborczej, konkursowej czy reklamowej – tego typu pudełko powinno być kompaktowe, lekkie, wytrzymałe i przejrzyste. Jak połączyć te cechy? Odpowiedź jest prosta: wykorzystując w produkcji odpowiednie tworzywa jak np. szkło akrylowe, czyli popularną pleksę

Jest to tworzywo cechujące się trwałością, odpornością na uszkodzenia, wysoką przezroczystością oraz bardzo łatwą obróbką, przez co można je wykorzystać m.in. do stworzenia funkcjonalnego pudełka na głosy. Z racji na wyżej opisane cechy po urny z pleksi od lat chętnie sięgają komisje wyborcze, przedsiębiorstwa reklamowe i nie tylko – tego rodzaju wyroby bowiem doskonale spełniają swoją funkcję, zachwycając przez cały czas nienagannym wyglądem, który z łatwością można dopasować do swoich potrzeb przez np. przyklejenie własnego loga.

URNY Z PLEXI DOSTOSOWANE DO KAŻDEGO – PLEXART

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się od lat m.in. w obróbce pleksy, a także tworzeniu z niej różnego rodzaju wyrobów, czego doskonałym przykładem są omawiane urny plexi. Na stronie plexart.com.pl możesz zamówić dostosowane do swoich wymagań skrzynek na głosy ze szkła akrylowego, które świetnie sprawdzą się w czasie przeprowadzania głosowań czy też zbiórek na cele charytatywne i nie tylko.

Każda urna z plexi tworzona przez nas jest w taki sposób, by z jednej strony była wygodna i prosta w użytku, a z drugiej zapewniała ochronę na wrzucane do niej losy, koperty czy gotówkę. Dzieje się tak m.in. za sprawą wypreparowanego otworu umożliwiającego łatwe wrzucenie zawartości do środka.

Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny sprawiające, że krawędzie naszych urn z pleksy są gładkie, a cała powierzchnia połyskująca. Nasze skrzynie z plexi wyróżniają się dużą przezroczystością, choć mogą występować one również w innej formie na specjalne życzenie klienta – umożliwiamy pełną personalizację wyrobów tyczącą się koloru, grubości i wielkości urny, a także naniesienia na nią grafiki.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…