Oto najmocniejsza płyta z poliwęglanu komorowego

Oto najmocniejsza płyta z poliwęglanu komorowego

Poliwęglan komorowy marki Sabic…

…oferowany jest z podwójnym filtrem UV oraz wagą 1,75 kg/m2 dla najczęściej kupowanej płyty w Polsce grubości 10 mm. Dzisiaj przedstawimy wam tą najmocniejszą co za tym idzie najbardziej trwałą płytę na Polskiem rynku.

Całość prezentuje się wyśmienicie i mogę zapewnić iż trwałość tej płyty na pewno jest dłuższa niż 10 lat.

Skąd to wiem? Sam mam już zadaszenie 14 rok i ciągle ma się dobrze.

Jaki kolor poliwęglanu komorowego wybrać

Jak przystało na markę premium wśród poliwęglanów do wyboru mamy kolor bezbarwny o przepuszczalności świtała 78%. Kolor dymiony– najczęściej wykorzystywany na tarasach, gdzie domy powstają z drzewa. Na koniec kolor mleczny (opal) – król wśród zadaszeń powstałych od strony południowej.

Wybierając kolor płyty zastanów się gdzie będzie zamieszczona.

Jeśli wybierzemy pierwszym wariant, czyli kolor bezbarwny, to stosując go jako okno w hali sportowej albo przemysłowej atutem będzie bardzo duża przepuszczalność światła.

Poliwęglan komorowy doskonale sprawdzi się także na każdy taras, który będzie mało nasłoneczniony.

I przystanki, szklarnie, wiaty garażowe…

Kolor opal (mleczy) jest królem zadaszeń tarasowych bardzo mocno nasłonecznionych.

Jeśli wiesz, że już o 7 rano twój taras jest pełni oświetlony światłem słonecznym pomyśl o zakupie płyt mlecznych. Poczujesz się komfortowo pijąc poranna kawę na swoim wymarzonym tarasie, gdy nie będziesz zmuszony mrużyć oczu przed promieniami słonecznymi. Często słyszymy od działkowiczów, że bardzo chwalą zakup poliwęglanu komorowego mlecznego, gdyż dzięki niemu mogą czuć się swobodnie na swojej działce, wiedząc że nikt ich nie zobaczy.

U nas dotniesz poliwęglan na wymiar

Interesując się przyszłym zakupem poliwęglanu pamiętaj, że musi ważyć minimum 1,75 kg na m2– jeśli to płyta 10 mm. Płyty tak zwane odchudzone wagowo łamią się, zginają, są zbyt delikatne i nie uchronią przed delikatnym opadem gradu. Naprawdę nie są one tak trwale i nie posiadają podwójnego UV.

Podobne wpisy