Płyty poliwęglanowe o barwie mlecznej dostępne w tej kategorii, dzięki swoim świetnym właściwościom mechanicznym zapewniają spore możliwości wykorzystania. Dostosujesz bez problemu ich kształt i rozmiar do swoich potrzeb i z powodzeniem posłużą do budowy tarasu, wiaty garażowej, altany, szklarni czy różnego rodzaju osłon.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Rabaty przy zakupie jednorazowym

od 2 do 3 płyt – 5%
od 4 do 5 płyt – 10%
od 6 do 10 płyt – 15%

powyżej 10 płyt nogocjacje indwidualne

Płyty 2x UV – ważne informacje

Nasze oryginalne płyty z poliwęglanu litego i komorowego są wyposażone w podwójną warstwę UV, która chroni je przed żółknięciem i osłabieniem struktury, co jest szczególnie ważne na tarasach. Standardowa płyta o grubości 10 mm waży 1,75 kg/m², podczas gdy tańsze zamienniki ważą 1,3 kg lub nawet 1,1 kg, co oznacza, że są o 59% lżejsze. Płyty mleczne mają dodatkową zaletę – odbijają promienie słoneczne, dzięki czemu nie nagrzewają się tak jak płyty dymione. To sprawia, że są idealne do użytku na zewnątrz, gdzie komfort termiczny jest kluczowy.


PŁYTA Z POLIWĘGLANU LITEGO Z 2UV OPAL 2 MM – 205X305 CM

741,35 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 2 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

PŁYTA Z POLIWĘGLANU LITEGO Z 2UV OPAL 2 MM – 205X305 CM

741,35 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 2 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

PŁYTA Z POLIWĘGLANU LITEGO Z 2UV OPAL 3 MM – 205X305 CM

1112,08 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 3 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

PŁYTA Z POLIWĘGLANU LITEGO Z 2UV OPAL 4 MM – 205X305 CM

1854,20 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 4 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

PŁYTA Z POLIWĘGLANU LITEGO Z 2UV OPAL 5 MM – 205X305 CM

2318,05 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 5 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

POLIWĘGLAN LITY MLECZNY – WYTRZYMAŁY I ODPORNY

Poliwęglan lity opal (mleczny) to łatwy w obróbce materiał budowlany wykazujący bardzo dobre właściwości mechaniczne i elektryczne. Płyty wykonane z tego tworzywa charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na łamanie, ścieranie i inne uszkodzenia, a także na zmienne warunki pogodowe. Ze względu na swoje parametry poliwęglan lity opal chętnie wykorzystywany jest w budownictwie, reklamie czy też różnych dziedzinach przemysłu

Płyta poliwęglanowa mleczna znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach, a także w ogrodach, gdzie często wykorzystywana jest do tworzenia nowoczesnych zadaszeń na tarasach, pergolach i altanach oraz wiat garażowych. W przypadku barwy mlecznej tego tworzywa mamy do czynienia z materiałem nieprzejrzystym, dlatego stosowany będzie także w budownictwie oraz jako pionowa osłona w sytuacjach, gdy chcemy się od czegoś odgrodzić. W różnego rodzaju firmach płyty lite służą do ochrony urządzeń i maszyn – jednak częściej stosuje się tutaj poliwęglan bezbarwny.

POLIWĘGLAN MLECZNY LITY – UNIWERSALNE PŁYTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

Już dziś możesz wykorzystać poliwęglan mleczny zgodnie z własnymi potrzebami korzystając z oferty PlexArt. Na pewno znajdziesz odpowiednie zastosowanie dla tego materiału i jego doskonałych właściwości.

Na naszej stronie internetowej dostępne są płyty poliwęglanowe w kolorze opal (mlecznym) występujące w kilku grubościach i wymiarach – zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości i bardzo dużą swobodę, jeżeli chodzi o wymiar, kształt oraz grubość – w razie potrzeby dokonamy obróbki na potrzebę klienta. Skontaktuj się z nami, a na pewno ustalimy szczegóły transakcji – zapraszamy.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej