Kup samą płytę lub z usługą frezowania

Dibond to jeden z tych materiałów, który najbardziej podatny jest na różnego rodzaju przeróbkę i obróbkę. Możliwe są one do wykonania przede wszystkim dlatego, że tworzywo to wyróżnia się niesamowicie dużą trwałościąwytrzymałościąlekkością oraz sztywnością. Płyta kompozytowa jest połączeniem dwóch aluminiowych warstw złączonych polietylenowym rdzeniem o niskiej gęstości. Często zauważyć ją można w różnego rodzaju wyrobach, do których jedną z najczęściej wykorzystywanych metod jest cięcie.

PŁYTY KOMPOZYTOWE, CIĘCIE I DOŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW FIRMY PLEXART

Cięcie dibondu to zadanie dla doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat w swojej codziennej pracy zajmują się tego rodzaju czynnościami. Do nich potrzebne jest bowiem profesjonalne wyposażenie, na które składają się narzędzia i urządzenia gwarantujące idealną precyzję przy wycinaniu, a także możliwość wykrawania preferowanych kształtów. W naszej firmie dostępne są duże obszary robocze, na których mamy możliwość cięcia dibondowych płyt w największych rozmiarach 2000x4050mm występujących na rynku z jednoczesnym zachowaniem ściśle określonej przez Klienta formy.

PROFESJONALIZM I ATRAKCYJNA CENA — CIĘCIE DIBONDU TYLKO Z PLEXART

PlexArt to nie tylko grupa pracowników, którzy codziennie podchodzą do swoich zadań z takim samym zaangażowaniem. To najwięksi pasjonaci materiałów możliwych do przerabiania różnymi technikami. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego o cięciu dibondu, frezowaniu płyt typu dibond czy gięciu kompozytów. W naszej pracowni znaleźć można najwyższej klasy narzędzia i profesjonalne maszyny tnące, za sprawą których jesteśmy w stanie „wyczarować” nawet najbardziej nietuzinkowe kształty. Wszystkie nasze realizacje to doskonałe starania wyspecjalizowanej i profesjonalnej kadry. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi wykonaniami i skontaktowania się w celu omówienia szczegółów współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci są dyspozycyjni w godzinach pracy i z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi, dodając od siebie także alternatywne propozycje i rozwiązania odnoszące się do cięcia płyty dibond.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej