Kup samą płytę lub z usługą frezowania

Czym jest polichlorek winylu znany także jako PCV lub PVC? To jeden z najbardziej popularnych materiałów wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyślebranży elektronicznejmechanice czy budownictwie. Najczęściej tworzy się z niego płyty, które można obrabiać na wiele sposobów — bez obaw o to, że ulegną one zniszczeniu. To tworzywo cechuje się przede wszystkim wysoką wytrzymałościąsolidnością oraz twardością. Firmy zajmujące się usługami obróbki mechanicznej płyt PCV najczęściej wykonują ich frezowanie na jednym z dwóch wybranych rodzajów — płycie PCV miękkiej lub płycie z twardego PVC.

NA CZYM POLEGA FREZOWANIE PŁYT PVC?

Frezowanie tworzywa sztucznego wykonanego z polichlorku winylu to jedna z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych metod cięcia tego materiału. Łatwa obróbka i precyzyjne wycinanie określonych kształtów o dowolnym stopniu skomplikowania — to w przypadku nowoczesnych frezarek standard i przysłowiowy „chleb powszechni”. Narzędzia te pozwalają tak dociąć poszczególne elementy, że różnica wielkości pomiędzy nimi wyniesie maksymalnie 0,1 milimetra. Właśnie dlatego frezowanie idealnie sprawdza się przy produkowaniu materiałów o skomplikowanych, trudnych i bardziej złożonych kształtach.

POTRZEBUJĘ WYKONAĆ USŁUGĘ FREZOWANIA PCV — DO KOGO MOGĘ ZGŁOSIĆ SIĘ PO POMOC?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna — do nas, czyli do PlexArt. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z obróbką mechaniczną płyt PCV. W naszej pracowni mamy możliwość frezowania, cięcia i gięcia tego materiału za pomocą specjalistycznych urządzeń i maszyn. W przypadku frezowania są to dwie profesjonalne frezarki wyróżniające się najwyższą precyzją i dokładnością. Regularnie wykonujemy ich przegląd i sprawdzamy, czy działają we właściwy sposób. Zależy nam bowiem na tym, aby wszystkie nasze realizacje były w pełni zgodne z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów. Już dziś skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój projekt. My zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy — zespół PlexArt.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej