Kup samą płytę lub z usługą frezowania

PCV (PVC, polichlorek winylu) to tworzywo sztuczne, które znane jest ze swoich doskonałych właściwości fizycznych. Materiał ten jest tani w produkcji, niezwykle wytrzymały, wysoce odporny na zmienne i szkodliwe warunki atmosferyczne, ale też korozję czy chemikalia. Ponadto wyróżnia się także:

  • wysoką stabilnością wymiarową,
  • niepodatnością na uszkodzenia,
  • możliwością wyboru wielu formatów o różnej grubości.

Dzięki powyższym wyróżnikom polichlorek winylu znajduje zastosowanie tak naprawdę w każdej możliwej branży — od budownictwa, przez przemysł, aż po reklamę. 

CIĘCIE PCV SPIENIONEGO I TWARDEGO — DLACZEGO W TEJ DZIEDZINIE WARTO ZAUFAĆ SPECJALISTOM Z PLEXART?

Płyty PCV są bardzo łatwe w obróbce mechanicznej, dlatego mogą być poddawane różnym jej rodzajom. W naszej firmie wykonujemy nie tylko precyzyjne i dokładne cięcia tego materiału, ale również:

W codziennej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych sprzętów najwyższej jakości, które wykonane zostały przez profesjonalistów znających się na swoim fachu już od wielu lat. Specjalistyczne narzędzia pozwalają nam tworzyć najbardziej skomplikowane wzory na największych formatach płyt dostępnych na rynku. Ich wielkość nawet w jednym procencie nie wpływa na doskonałą precyzję i idealny kształt, jaki osiągamy. Do rąk Klienta zawsze oddajemy taki produkt, którego od nas oczekuje i który sami chcielibyśmy otrzymać od firmy zajmującej się obróbką materiałów różnego pochodzenia.

WYCINANIE PCV Z PLEXART — U NAS WYKONASZ PERSONALIZOWANE CIĘCIE ARKUSZY POLICHLORKU WINYLU

Jeśli jesteś zainteresowany wycięciem płyty PVC na wymiar (spienionej lub twardej), to już dziś skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój projekt. Zapewniamy, że omówienie wszystkich jego szczegółów nie potrwa długo; podobnie jak czas oczekiwania na końcowy efekt. Z niecierpliwością oczekiwać będziemy wiadomości od Ciebie i możliwości wykonania produktu, którego potrzebujesz.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej