Kup samą płytę lub z usługą frezowania

PCV to skrótowa nazwa tworzywa sztucznego dokładniej znanego jako polichlorek winylu. Materiał ten cechuje się doskonałymi parametrami fizycznymi na czele z:

  • wysoką trwałością,
  • dużą wytrzymałością,
  • wyjątkowymi właściwościami termoplastycznymi,
  • niewielką wagą,
  • odpornością na szkodliwe warunki atmosferyczne zewnętrzne.

PCV znajduje zastosowanie tak naprawdę w bardzo wielu dziedzinach życia, choć najczęściej spotkać je można w branżach zajmujących się reklamą. Materiał ten jest niezwykle łatwy w obrabianiu — przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu bez większych problemów można go bez trudu wyginać i jednocześnie zachować dużą stabilność wymiarową.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA GIĘCIE I FREZOWANIE PCV W FIRMIE PLEXART?

PlexArt to miejsce, w którym pracują doświadczeni i profesjonalni specjaliści doskonale znający się na obróbce PCV oraz innych tworzyw sztucznych. W naszej codziennej pracy mamy do czynienia nie tylko z gięciem tego rodzaju materiału, ale także jego frezowaniem czy wycinaniem w PCV określonych kształtów. Obie te usługi możliwe są do wykonania przed samym procesem gięcia, jeśli tego wymaga szczegółowo konsultowany i indywidualnie wyceniany projekt dostarczony przez Klienta.

ILE KOSZTUJE GIĘCIE Z PŁYT PCV?

Nie jest łatwo odpowiedzieć na pytanie, jaka jest cena gięcia płyt PCV — wszystko zależy bowiem od tego, czego oczekujesz oraz jakie są Twoje preferencje względem zamawianej usługi. Zapewniamy, że z nami nie ma rzeczy niemożliwych! Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietuzinkowy kształt płyty PCV, jeśli takiego właśnie potrzebujesz dla swojego biznesu. Do szczegółowej wyceny nie potrzebujemy od Ciebie żadnych praco- i czasochłonnych działań. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i prześlesz swój projekt, a my zajmiemy się całą resztą. Na własne oczy przekonasz się, że gięcie PCV — w naszym przypadku — śmiało można nazwać sztuką przez duże „s”.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej