Plexiglas posiada doskonałe termoplastyczne właściwości, dzięki czemu w prosty sposób można poddawać je obróbce. Pomaga to w wyginaniu plexi w celu uzyskania dowolnego kształtu. W firmie PlexArt świadczymy takie usługi, wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt. 

Kup samą płytę lub z usługą frezowania

JAK WYGINAĆ PLEXI?

Szkło akrylowe jest na tyle łatwe w obróbce, że można samodzielnie wykonać gięcie plexi w domu po uprzednim podgrzaniu materiału. Jednak aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy wykorzystywać do tego profesjonalne urządzenia – giętarki, które umożliwiają równomierne podgrzewanie elementów do optymalnej temperatury. Dzięki temu gięcie plexi i nadawanie mu dowolnego kształtu nie wpłynie w żaden sposób na właściwości końcowe produktu.

ZAGINANIE PLEXI – PROFESJONALNE USŁUGI NA ŻYCZENIE KLIENTA

Takich możliwości uzyskania różnych form i kształtów przy jednoczesnym zachowaniu swoich właściwości nie mamy w przypadku żadnego innego materiału. Dlatego formowanie plexi jest całkowicie bezpieczne i pozwala uzyskać pożądany kształt dostosowany do potrzeb klienta. Dzięki temu zyskujesz jeszcze więcej opcji wykorzystania tego tworzywa w różnego rodzaju dekoracjach, elementach reklamowych, akcesoriach biurowych czy upominkach.

PlexArt to firma, w której od wielu lat wykonujemy profesjonalne gięcie plexi (pleksy). Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie wymagania naszych klientów dotyczące kształtu giętego materiału. Osoby zainteresowane obróbką plexi zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zapraszamy – PlexArt.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…