Płyty plexi ze względu na doskonale właściwości optyczne szkła akrylowego wykorzystywane są m.in. do podświetleń diodami LED. Wyroby te świetnie rozpraszają światło, a także realnie wpływają na mniejsze zużycie ledów. W PlexArt od lat projektujemy i wykonujemy plexi do podświetleń, które znalazły upodobanie wśród klientów w całej Polsce i nie tylko. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, odezwij się do nas – zrealizujemy dla Ciebie projekt dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Poznaj bliżej nasze wyroby ze szkła akrylowego i zobacz, na jak wiele sposobów możesz je wykorzystać.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Prześlij nam projekt, a my go wyprodukujemy!

Wyślij projekt na adres email: biuro@plexart.com.pl

Informacje techniczne

Posiadamy dwie frezarki:

  • Jedna o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x3050x205 mm.
  • Druga o przestrzeni roboczej (X,Y,Z): 2050x4100x205 mm.

Nasz park maszynowy wyposażony jest także w laser CO2 o polu roboczym 1117×1590 mm.

  • Krawędź po cięciu laserem jest gładka, nie wymaga polerowania.
  • Maksymalna grubość płyty ciętej laserem to 10 mm.
  • Pozycjonowanie (X,Y,Z): ±0.05/300 mm.
  • Powtarzalność (X,Y,Z): ±0.05 mm.
  • Pracujemy tylko na projektach .dxf przesłanych przez Klienta.
  • Koszt każdej rozpoczętej roboczo-godziny to 240,00 zł netto.

PLEXI DO PODŚWIETLEŃ LED

Płyty plexi za sprawą świetnych parametrów technicznych szkła akrylowego wykorzystywane są w różnych branżach, w tym m.in. w budownictwie czy architekturze. Świetnym tego przykładem jest plexi mleczna, o której możemy powiedzieć przede wszystkim to, że jest trwałym tworzywem o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie ultrafioletowe. Do tego dochodzą wyjątkowe aspekty wizualne, a także odpowiedni poziom przezroczystości (o wiele mniejszy niż np. w przypadku akrylu, z którego tworzymy m.in. szyby plexi), przez co taką płytę możemy wykorzystać np. jako materiał do podświetlenia LED.

MLECZNA PLEKSA DO PODŚWIETLEŃ LED – PLEXART

W naszej ofercie możesz zamówić wysokiej jakości wyroby z plexi, wśród których nie brakło miejsca dla płyt rozpraszających światło. Nasze produkty wyróżniają się z jednej strony trwałością, a z drugiej strony ponadczasowym designem. Do tego dochodzi najważniejszy aspekt w kwestii wykorzystania ich do podświetleń, a więc doskonałych właściwości optycznych, które przyczyniają się do zmniejszenia zużycia ledowych diod. 

Oferowane przez PlexArt płyty plexi do podświetleń LED powstają przy zachowaniu wszelkich norm dotyczących jakości produkcji. W czasie pracy korzystamy z wysokowydajnych maszyn i nowoczesnych urządzeń, w tym m.in. frezarek i laserów, za pomocą których wykonujemy cięcie plexi, dzięki czemu wszystkie krawędzie prezentowanych płyt są wyjątkowo gładkie

SZKŁO AKRYLOWE DO PODŚWIETLENIA LEDOWEGO DLA KAŻDEGO

Decydując się na ofertę PlexArt, każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu możesz zamówić u nas płyty pleksi do podświetleń LED o wymiarach, grubości i kolorze dostosowanym do Twoich wymagań. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zamówieniom za sprawą naszego zaplecza maszynowego. Jesteś zainteresowany taką formą współpracy? Nie czekaj, prześlij nam projekt i zdaj się na nas. Stworzymy dla Ciebie praktyczne, trwałe i eleganckie płyty plexi do podświetleń i nie tylko. Zapraszamy!


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Czym myć pleksi?

Czym myć pleksę?

Plexi, pomimo swojej wysokiej wytrzymałości, wymaga odpowiedniej troski i zachowania ostrożności. Zrozumienie, jak właściwie się…
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…