Grawerowanie plexi jest jednym z rodzajów obróbki tego tworzywa. Pozwala ono uzyskać bardzo ciekawe rezultaty, które są w stanie zachwycić każdego i stworzyć ciekawe rozwiązania reklamowe oraz dekoracyjne.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania

JAK ZROBIĆ GRAWER NA PLEXI?

Najlepszym sposobem na grawerowanie pleksi jest wykorzystanie specjalistycznego lasera. Urządzenie takie oferuje niezwykłą precyzję, zapewnia szybkość pracy oraz wspaniałe efekty końcowe. Można dzięki niemu uzyskać dowolny kształt lub napis na powierzchni szkła akrylowego. W PlexArt wykonujemy grawerowanie w plexi przy pomocy lasera CO2. Realizacji dokonujemy na podstawie projektu klienta.

JAKIE ZASTOSOWANIE MA GRAWEROWANIE W PLEKSI?

Grawer na plexi prezentuje się niezwykle efektownie i może być wykorzystywany na wiele sposobów. Często służy jako element reklamowy – wyeksponujemy w ten sposób logo swojej firmy lub produktu o bardzo eleganckim i estetycznym wyglądzie. Do wykonania efektownych szyldów reklamowych szczególnie dobrze sprawdzają się bezbarwne płyty z plexi. Grawer będzie także doskonałą dekoracją na różnego rodzaju upominkach. W PlexArt stworzymy dla Ciebie okolicznościowe, spersonalizowane prezenty na specjalną okazję.

W PlexArt od lat zajmujemy się profesjonalnym grawerowaniem w plexi za pomocą lasera, dzięki któremu jesteśmy w stanie odwzorować dowolny napis, rysunek czy logo. Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą, sprawdź nasze poprzednie realizacje i odezwij się do nas – razem stworzymy coś, co z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy – zespół PlexArt.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej