W PlexArt oferujemy m.in. usługę klejenie oraz poliwęglanu litego. Nasza firma wykorzystuje najwyższej jakości przetestowane kleje, które nie pozostawiają po sobie śladu – cechują się niemal 100% przezroczystością. Płyty poliwęglanowe po sklejeniu są ze sobą bardzo mocno połączone i stabilnie przylegają do swoich powierzchni. Jesteś zainteresowany? Prześlij nam projekt, a realizację zostaw w rękach profesjonalistów – zapraszamy do kontaktu!

Co daje klejenie poliwęglanu?

Poliwęglan lity jest chętnie wykorzystywanym tworzywem w wielu dziedzinach – od budownictwa, przez ogrodnictwo, po reklamę, aż po różne gałęzie przemysłu. Z racji na swoją termoplastyczność, wytrzymałość, a także inne parametry techniczne, z łatwością można go poddać obróbce, mającej na celu nadanie mu pożądanego kształtu i wymiarów.

Jednym z takich procesów jest klejenie poliwęglanu, za pomocą którego jesteśmy w stanie połączyć krawędziowo poliwęglan z sobą, budując np: do maszyny osłonę czy też urnę wyborczą. Klejenie poliwęglanu litego – zostaw to w rękach profesjonalistów

Choć obróbka poliwęglanu w postaci klejenia nie jest bardzo skomplikowanym procesem (można ją wykonać w warunkach domowych), warto pamiętać, że wymaga odpowiedniego przygotowania, wyposażenia w postaci specjalistycznych klejów, a także precyzji. W przeciwnym razie bardzo łatwo jest o zepsucie efektu – mowa tutaj zarówno o stabilności połączeń, jak i estetyce (użycie złego preparatu poskutkuje widocznymi łączeniami). Dlatego podobnie jak w przypadku klejenia plexi, warto rozważyć ofertę profesjonalnych firm posiadających zaplecze i doświadczenie pozwalające sklejać płyty tak, by zachwycały trwałością i nienagannym wyglądem.

Poliwęglan – klejenie z zachowaniem wszystkich norm. Zdaj się na PlexArt!

I taką firmą właśnie jest PlexArt – nasze przedsiębiorstwo od lat zajmuje się klejeniem poliwęglanu w profesjonalny sposób. Dbamy o sterylność w miejscu pracy, a także sięgamy jedynie po sprawdzone i przetestowane kleje, które nie pozostają widocznych połączeń, szybko zastygają i bardzo mocno wiążą sklejanie powierzchnie. To jednak nie wszystko – w PlexArt wykonujemy również m.in. cięcie poliwęglanugięcie płyt poliwęglanowych czy też frezowanie CNC poliwęglanu i nie tylko.

Skorzystaj z naszej oferty i już dziś się z najwyższej jakości wyrobów z poliwęglanu i nie tylko. Zapraszamy!


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Jak czyścić poliwęglan?

Jak czyścić poliwęglan?

Poliwęglan, popularny ze względu na swoją wytrzymałość i przejrzystość, jest szeroko stosowany w budownictwie, produkcji…