Pleksa to popularny materiał konstrukcyjny, który od lat wykorzystywany jest w wielu branżach, w tym w budownictwie, przemyśle czy reklamie. Tworzywo to za sprawą swoich właściwości jest względnie proste w obróbce mechanicznej, do której zaliczyć możemy m.in. cięcie plexi.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania

JAK CIĄĆ PLEXI?

Plexi ma szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłowych oraz w gospodarstwach domowych, a znakomite właściwości tego materiału wykorzystywane są w różnym celu. Jego wielką zaletą jest prostota obróbki pozwalająca na uzyskanie dowolnego wymiaru płyt. Jeżeli szukasz produktu dostosowanego idealnie do Twoich potrzeb, to najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego docinana plexi.

W PlexArt oferujemy cięcie pleksi na dowolny podany przez Ciebie wymiar w produkcie o wybranej grubości. Zleć nam zadanie i odbierz płytę gotową do montażu. W przypadku cięcia pleksi na wymiar piłą, zlecenia wykonujemy od ręki.

CZYM CIĄĆ PLEXI?

Czym ciąć plexi? W przypadku cienkich płyt wystarczą ostre noże i piły termiczne – wysoka temperatura znacznie ułatwia pracę nad obróbką materiał. Wycinanie plexi o większej grubości wymaga zastosowania lasera lub frezarki CNC w celu uzyskania najlepszych efektów i najwyższej precyzji.

W PlexArt od lat zajmujemy się docinaniem płyt na wymiar, dzięki czemu nasi klienci otrzymują gotowy produkt „skrojony” pod ich oczekiwania. Wykorzystujemy do tego nowoczesny, profesjonalny sprzęt i nasze ogromne doświadczenie. Jesteś zainteresowany fachowym przycięciem plexi? Nie czekaj! Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś – zapraszamy.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…