Lustra plexi są wyjątkowe i unikalne, przez co idealnie podkreślać będą wnętrza urządzone niemalże w każdym stylu. Proste i minimalistyczne modele mające tradycyjny, prostokątny kształt odmienią salony skandynawskie i prowansalskie. W przypadku przestrzeni glamour najlepiej sprawdzą się lustra z pleksi osadzone w metalowych ramach w kolorze ciepłego złota. Sypialnia utrzymana w stylu industrialnym to idealne miejsce na lustrzane plexi w klasycznej, czarnej oprawie. Jeśli chodzi natomiast o pomieszczenia w nowoczesnym stylu, to w nich śmiało zamontować można lustro z plexi bez żadnej ramy, a pokusić się jedynie o fantazyjnie wycięcie. Już dziś dopasuj lustra akrylowe w arkuszach dostępne w ofercie PlexArt do swoich potrzeb i preferencji — zapraszamy do zakupu.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Kupując powyżej 2 płyt otrzymasz rabat!

Napisz na adres email: biuro@plexart.com.pl

PŁYTA Z PLEXI LUSTRO 3 MM – 205X305 CM

1474,02 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 3 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

LUSTRO AKRYLOWE CZY SZKLANE — CZY PLEKSIGLAS TO DOBRA ALTERNATYWNA DLA LUSTRA TRADYCYJNEGO?

Wykonane na wymiar lustro pleksi to niebanalna i zachwycająca ozdoba wnętrza. Produkty wykonane z tego materiału mają właściwości termoplastyczne i są niezwykle łatwe w obróbce. Oznacza to, że można je dowolnie przycinać, tworząc ciekawe aranżacje lustrzane o nietuzinkowych kształtach. W ofercie firmy PlexArt od samego początku istnienia oferujemy naszym Klientom usługi gięcia plexi imitującej lustro, a także docinania arkuszy luster plexi na określony wymiar. Jeśli jednak potrzebujesz produktu o nietypowej formie lub w Twoim mieszkaniu nie ma zbyt wiele miejsca na elementy dekoracyjne, ale chcesz umieścić w swojej sypialni eleganckie lustro, to już teraz skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiednią dla Ciebie usługę związaną z pleksi lustrem i sprawimy, że będziesz w 100% zadowolony z naszych działań.

BEZPIECZNE LUSTRO DLA DZIECKA? WYBIERZ PLEXI LUSTRO OD PLEXART

Jesteś w trakcie urządzania pokoju swojego dziecka i szukasz ciekawych akcesoriów, które podkreślą wystrój całego wnętrza? Twoim najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo malca, dlatego nie bierzesz pod uwagę zakupu lustra wykonanego z tradycyjnego szkła? W takim razie gorąco polecamy Twojej uwadze bezpieczne lustro dla dzieci zrobione z pleksiglasu. Materiał ten jest dużo lżejszy od tradycyjnego szkła, a co ważniejsze — nie można się nim skaleczyć. Bardzo często produkty plexi nazywane się lustrami nietłukącymi się. I rzeczywiście coś w tym jest, bo nie sposób ich potłuc, zniszczyć, obić czy zarysować. Możesz mieć pewność, że lustro wykonane ze szkła akrylowego zakupionego w PlexArt będzie w pełni bezpieczne dla Twojego malca, a w jego pokoju spełni dwie najważniejsze funkcje — dekoracyjną oraz użytkową.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ LUSTRA PLASTIKOWE ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, plastikowe lustra na wymiar są doskonałą alternatywą dla luster szklanych. Mają nad nimi tę przewagę, że:

  • są wysoce odporne na promieniowanie UV oraz inne warunki atmosferyczne,
  • cechują się wysoką przepuszczalnością światła (nawet do 92%),
  • dzięki nim wnętrze staje się dużo bardziej rozświetlone, co finalnie ma wpływ na nasze codzienne samopoczucie,
  • mają niską cenę (plexi imitujące lustro jest materiałem tanim, co nie znaczy, że gorszym),
  • dają idealnie białe odbicie bez zabarwień, które pojawiają się w przypadku luster z tradycyjnego szkła.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą płyt z tworzyw plexi dostępną w naszym asortymencie, a także licznych usług dedykowanych temu tworzywu. Gwarantujemy, że każdy Klient znajdzie u nas produkty spełniające jego potrzeby i oczekiwania. Życzymy udanych zakupów — zespół PlexArt.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej
Jakie zastosowania ma plexi?

Jakie zastosowania ma plexi?

Plexi, czyli polimetakrylan metylu, znane jest też jako szkło akrylowe lub organiczne. To materiał towarzyszący…
Czym ciąć plexi?

Czym ciąć plexi?

Plexi, inaczej szkło akrylowe, jest tworzywem sztucznym o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na wysoką…