Lustra plexi są wyjątkowe i unikalne, przez co idealnie podkreślać będą wnętrza urządzone niemalże w każdym stylu. Proste i minimalistyczne modele mające tradycyjny, prostokątny kształt odmienią salony skandynawskie i prowansalskie. W przypadku przestrzeni glamour najlepiej sprawdzą się lustra z pleksi osadzone w metalowych ramach w kolorze ciepłego złota. Sypialnia utrzymana w stylu industrialnym to idealne miejsce na lustrzane plexi w klasycznej, czarnej oprawie. Jeśli chodzi natomiast o pomieszczenia w nowoczesnym stylu, to w nich śmiało zamontować można lustro z plexi bez żadnej ramy, a pokusić się jedynie o fantazyjnie wycięcie. Już dziś dopasuj lustra akrylowe w arkuszach dostępne w ofercie PlexArt do swoich potrzeb i preferencji — zapraszamy do zakupu.

Kup samą płytę lub z usługą frezowania
Kupując powyżej 2 płyt otrzymasz rabat!

Napisz na adres email: biuro@plexart.com.pl

PŁYTA Z PLEXI LUSTRO 2 MM – 205X305 CM

1230,49 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 2 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

PŁYTA Z PLEXI LUSTRO 3 MM – 205X305 CM

1474,02 zł brutto

  • GRUBOŚĆ: 3 MM
  • WYMIAR: 205X305 CM

LUSTRO AKRYLOWE CZY SZKLANE — CZY PLEKSIGLAS TO DOBRA ALTERNATYWNA DLA LUSTRA TRADYCYJNEGO?

Wykonane na wymiar lustro pleksi to niebanalna i zachwycająca ozdoba wnętrza. Produkty wykonane z tego materiału mają właściwości termoplastyczne i są niezwykle łatwe w obróbce. Oznacza to, że można je dowolnie przycinać, tworząc ciekawe aranżacje lustrzane o nietuzinkowych kształtach. W ofercie firmy PlexArt od samego początku istnienia oferujemy naszym Klientom usługi gięcia plexi imitującej lustro, a także docinania arkuszy luster plexi na określony wymiar. Jeśli jednak potrzebujesz produktu o nietypowej formie lub w Twoim mieszkaniu nie ma zbyt wiele miejsca na elementy dekoracyjne, ale chcesz umieścić w swojej sypialni eleganckie lustro, to już teraz skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiednią dla Ciebie usługę związaną z pleksi lustrem i sprawimy, że będziesz w 100% zadowolony z naszych działań.

BEZPIECZNE LUSTRO DLA DZIECKA? WYBIERZ PLEXI LUSTRO OD PLEXART

Jesteś w trakcie urządzania pokoju swojego dziecka i szukasz ciekawych akcesoriów, które podkreślą wystrój całego wnętrza? Twoim najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo malca, dlatego nie bierzesz pod uwagę zakupu lustra wykonanego z tradycyjnego szkła? W takim razie gorąco polecamy Twojej uwadze bezpieczne lustro dla dzieci zrobione z pleksiglasu. Materiał ten jest dużo lżejszy od tradycyjnego szkła, a co ważniejsze — nie można się nim skaleczyć. Bardzo często produkty plexi nazywane się lustrami nietłukącymi się. I rzeczywiście coś w tym jest, bo nie sposób ich potłuc, zniszczyć, obić czy zarysować. Możesz mieć pewność, że lustro wykonane ze szkła akrylowego zakupionego w PlexArt będzie w pełni bezpieczne dla Twojego malca, a w jego pokoju spełni dwie najważniejsze funkcje — dekoracyjną oraz użytkową.

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ LUSTRA PLASTIKOWE ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ OFERCIE?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, plastikowe lustra na wymiar są doskonałą alternatywą dla luster szklanych. Mają nad nimi tę przewagę, że:

  • są wysoce odporne na promieniowanie UV oraz inne warunki atmosferyczne,
  • cechują się wysoką przepuszczalnością światła (nawet do 92%),
  • dzięki nim wnętrze staje się dużo bardziej rozświetlone, co finalnie ma wpływ na nasze codzienne samopoczucie,
  • mają niską cenę (plexi imitujące lustro jest materiałem tanim, co nie znaczy, że gorszym),
  • dają idealnie białe odbicie bez zabarwień, które pojawiają się w przypadku luster z tradycyjnego szkła.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą płyt z tworzyw plexi dostępną w naszym asortymencie, a także licznych usług dedykowanych temu tworzywu. Gwarantujemy, że każdy Klient znajdzie u nas produkty spełniające jego potrzeby i oczekiwania. Życzymy udanych zakupów — zespół PlexArt.


Blog

Wiedza prosto od specjalistów

Zobacz więcej